AS Latinter tehserviss Portatīvas inventarizācijas ierīces
LV RU EN
 

CHD FIVE

Apraksts


Intel® X-Scale PXA300 624MHz, Windows CE.NET
Pateicoties Microsoft’s CE .NET 5.0 programmatūrai un Intel® X-Scale PXA300 624MHz procesoram iespējas ir neierobežotas. CHD FiVE ir veidots darbam tirdzniecībā, noliktavās un loģistikā, kā arī jebkurā nozarē, kur nepieciešama stabila, uzticama un droša datu savākšana un apstrāde.

Dizains un efektivitāte
Sabalansēts svara sadalījums un ergonomisks dizains nodrošina ērtu darbu ar CHD FiVE pat pēc vairāku stundu darba. Iekārtas forma ir veidota, lai CHD FiVE ērti iegultos jebkurā plaukstā. Ergonomiski izvietotie skanēšanas taustiņi nodrošina vienlīdz ērtu darbu gan labročiem, gan kreiļiem.

Vēl ērtāks darbs
Tikai pēc detalizētas procesu un darba kārtības izpētes CHD FiVE ir izstrādāts un veidots tā, lai darbs ar to būtu maksimāli ērts un efektīvs. Iekārtas skaneris ir novietots 30 grādu leņķī uz leju, tādējādi CHD FiVE nodrošina ērtu datu savākšanu, skanēšanas momentā iekārtu iespējams turēt rokai neērtā virzienā.

Nepārspēta izturība
CHD FiVE, pateicoties IP64 aizsardzības pakāpei, spēj darboties lielā temperatūras amplitūdā. Iekārtas uzbūve nodrošina iespēju izturēt līdz pat 1,5m kritienu. Korpuss veidots darbam visos apstākļos.