AS Latinter tehserviss Portatīvas inventarizācijas ierīces
LV RU EN
 

CHD 8

Apraksts


Jaudīgais Qualcomm Snapdragon procesors efektīvai darba plūsmai Qualcomm
Snapdragon MSM8916 procesors ir tirgū pārbaudīta vērtība aplikāciju procesoru jomā, kuru darbina četrkodolu Quad-Core tehnoloģija ar 1,4 Ghz taktātrumu. System on a Chip tehnoloģija, kas nodrošina 4G LTE, WiFi (bezvadu LAN), Bluetooth, S-GPS un Camera funkcijas.

Sistēmas pamats - jaunākā Google Android Lollipop operētājsistēma
CHD 8 darbina Google Android™ 5.0.2 Lollipop operētājsistēma.

Platāks un spilgtāks IPS displejs nodrošina labāku redzamību
CHD 8 aprīkots ar 5 collu IPS TFT-LCD displeja paneli ar kapacitīvu skārienekrānu, kas nodrošina redzamību plašā leņķī un dienas gaismā, sniedzot labāko izildījumu, kāds pieejams. Maksimālas ierīces izturības nodrošināšanai tās ekrāns aizsargāts ar Asahi Dragontrail stikla pārklājumu.

Četri biežāk izmantotie taustiņi efektīvai ierīces funkcionalitātei
Lielākā daļa moderno viedierīču aprīkotas ar biežāk izmantotajiem taustiņiem - sākuma, izvēlnes un atgriešanās pogu. Ne visi lietotāji dod priekšroku irbulīša izmantošanai, tāpēc CHD 8 aprīkots ar četriem funkciju taustiņiem: sākuma, izvēlnes, atgriešanās un lietotāja ieprogrammējamu taustiņu, kas var būt ļoti noderīgs dažādām aplikācijām.

Jaudīga bezvadu komunikācija, 4G LTE un IEEE 802.11 a/b/g/n, kā arī daudzpusīgas datu ievadīšanas iespējas, 2D skaneris, tuva darbības lauka sakari (NFC) un magnētiskais karšu lasītājs (MSR)
Kā mobila viedierīce CHD 8 ir pilnībā pielāgota tai paredzēto funkciju nevainojamai izpildei - ātra pāreja starp WWAN un WLAN, netraucēta komunikācija vairāku rūteru un piekļuves punktu starpā sarežģītos darba apstākļos, jo darba uzdevumu veikšanai bieži vien datu savienojumu stabilitāte ir daudz būtiskāka par savienojuma ātrumu. Lai nodrošinātu dažādas datu ievades opcijas, CHD 8 ir aprīkots ar iebūvētu jaunāko 2D svītrkodu skaneri, tuva darbības lauka sakaru ierīci NFC HF RFID 13.56Mhz un kodētu trīsjoslu magnētisko karšu lasītāju. Magnētiskais karšu lasītājs uzstādāms pēc nepieciešamības, un pateicoties datu kodēšanas tehnoloģijai, tas ir pasargāts no neatļautas piekļuves datiem. CHD 8 ir īsta hibrīdierīce, jo tās forma un dizains atbilst jaunāko viedierīču tendencēm, bet funkcijas spēj nodrošināt efektīvu uzņēmuma darba plūsmu.